Zberatelia prúdu poskytujú viac ako 90% elektrickej vodivosti a približne 90% mechanickej pevnosti lítia -}}}}} iónovou batériou (lib) (lib) batériou podávaním ako spojenie medzi vnútornými li - iónovými a exteriérovými elektronickými komponentmi. Preto pre výrobcov batérií, ktorí chcú optimalizovať výkon batérie, je nevyhnutný výber vhodnej anódovej a katódovej batériovej fólie.
Prečo zvoliť hliníkovú fóliu GNEE pre li - iónové batérie?
GNEE je jedným z najlepších čínskych dodávateľov batérie - Fóliové materiály pre li - systémy na skladovanie energie iónov. Sme schopní poskytnúť lítium - výrobcovia iónových batérií na celom svete pomocou hliníkových fóliových materiálov s konzistentnou hrúbkou a vysokou silou vďaka našim sofistikovaným procesom valcovania a zliatiny.
Špecifikácie hliníkovej fólie Gnee pre li - iónové batérie
| Kategória | Kód | Zliať | Miernosť | Rozmery | ||||
| Kategória úložiska | Digitálna kategória | Hrúbka | Šírka | Typický vnútorný priemer jadra potrubia | Vonkajší priemer cievky | |||
| Ľahká fólia | Bp | Bc | 1070 1060 1050 1235 1C30 1100 8011 8A21 | H18 | 0.008-0.020 | 0-1600.0 | 75.0 76.2 150.0 152.4 | Rokovania medzi ponukou a dopytom |
| Potiahnutá fólia | Rp | Rc | ||||||
| Leskovaná fólia: Kolektívny termín pre jednotlivé - Vedenú lesklú hliníkovú fóliu a dvojité - lesklé hliníkové fólie. Potiahnutá fólia: hliníková fólia s potiahnutým povrchom. | ||||||||
1050 - 1060 - 1235 - 8011- H18 - hliníkovej fólie-foil-litium-ion-battery.pdf.pdf
GNEE Hliníková fólia Chemická zloženie pre li - iónové batérie
| Prvky | Zloženie% | |||||||
| 1235 | 1050 | 1060 | 1070 | 1100 | 1C30 | 8A21 | 8011 | |
| SI | 0-0.65 | 0-0.25 | 0-0.25 | 0-0.2 | 0-1.0 | 0.05-0.15 | 0-0.15 | 0.50-0.90 |
| FE | 0-0.65 | 0-0.4 | 0-0.35 | 0-0.25 | 0-1.0 | 0.3-0.5 | 1.0-1.6 | 0.60-1 |
| Cu | 0-0.05 | 0-0.05 | 0-0.05 | 0-0.04 | 0.05-0.2 | 0.05-0.15 | 0-0.05 | 0-0.10 |
| Mn | 0-0.05 | 0-0.05 | 0-0.03 | 0-0.03 | 0-0.05 | 0-0.01 | - | 0-0.20 |
| Mg | 0-0.05 | 0-0.05 | 0-0.03 | 0-0.03 | 0-0.1 | 0-0.01 | - | 0-0.05 |
| Cr | - | - | - | - | - | - | - | 0.05 |
| Zn | 0-0.1 | 0-0.05 | 0-0.05 | 0-0.04 | 0-0.1 | 0-0.01 | - | 0-0.10 |
| Tip | 0-0.06 | 0-0.03 | 0-0.03 | 0-0.03 | 0-0.1 | 0-0.04 | 0.01-0.03 | 0-0.08 |
| V | 0-0.05 | 0-0.05 | 0-0.05 | 0-0.05 | - | - | - | - |
| Al | Zvyšok | Zvyšok | Zvyšok | Zvyšok | Zvyšok | Zvyšok | Zvyšok | Zostať |
Mechanické vlastnosti fólie hliníkovej fólie pre lítium - batérie
| Zliať | Miernosť | Hrúbka | Výsledky testovania v ťahu v miestnosti | ||||
| Pevnosť v ťahu (rm) MPA | predĺženie po prestávke (a100) % | predĺženie po prestávke (a50) % | |||||
| Single - bočná hliníková fólia | Double - Stvrdzované svetlo hliníková fólia | Single - bočná hliníková fólia | Dvojitá - Stvrdzovaná hliníková fólia | ||||
| 1070 | H18 | Menej alebo rovnajúce sa 0,010 | Väčší alebo rovný 185 | - | Väčšie alebo rovné 2,0 | - | - |
| >0.010-0.013 | |||||||
| >0.013-0.015 | Väčší alebo rovný 180 | ||||||
| >0.015-0.020 | Väčší alebo rovný 175 | ||||||
| 1060, 1050 | Menej alebo rovnajúce sa 0,010 | - | - | - | - | - | |
| >0.010-0.013 | Väčší alebo rovný 190 | Väčšie alebo rovné 2,5 | Väčšie alebo rovné 3,0 | ||||
| 1060, 1050 | >0.013-0.015 | ||||||
| >0.015-0.020 | Väčší alebo rovný 185 | Väčšie alebo rovné 2,0 | |||||
| 1235 | Menej alebo rovnajúce sa 0,010 | - | - | - | - | - | |
| >0.010-0.013 | Väčší alebo rovný 180 | Väčšie alebo rovné 2,0 | |||||
| >0.013-0.015 | Väčší alebo rovný 185 | ||||||
| >0.015-0.020 | Väčší alebo rovný 175 | ||||||
| 1C30 | Menej alebo rovnajúce sa 0,010 | Väčšie alebo rovné 220 | Väčšie alebo rovné 2,0 | - | - | - | |
| >0.010-0.013 | Väčší alebo rovný 230 | - | Väčšie alebo rovné 2,0 | Väčšie alebo rovné 2,0 | |||
| >0.013-0.015 | Väčší alebo rovný 225 | Väčšie alebo rovné 2,0 | Väčšie alebo rovné 2,0 | Väčšie alebo rovné 2,5 | - | ||
| >0.015-0.020 | Väčšie alebo rovné 220 | Väčšie alebo rovné 2,5 | - | - | Väčšie alebo rovné 3,0 | ||
| 1100 | Menej alebo rovnajúce sa 0,010 | Väčší alebo rovný 230 | Väčšie alebo rovné 1,0 | Väčšie alebo rovné 2,0 | - | Väčšie alebo rovné 3,0 | |
| >0.010-0.013 | - | ||||||
| >0.013-0.015 | Väčšie alebo rovné 220 | - | |||||
| >0.015-0.020 | Väčšie alebo rovné 2,0 | ||||||
| 8011 | Menej alebo rovnajúce sa 0,010 | Väčší alebo rovný 180 | Väčšie alebo rovné 1,0 | Väčšie alebo rovné 1,5 | - | - | |
| >0.010-0.013 | - | Väčšie alebo rovné 2,0 | |||||
| >0.013-0.015 | |||||||
| >0.015-0.020 | - | - | |||||
| 8A21 | Menej alebo rovnajúce sa 0,010 | ||||||
| >0.010-0.013 | |||||||
| >0.013-0.015 | Väčší alebo rovný 165 | Väčší alebo rovný 4,0 | |||||
| 8A21 | >0.015-0.020 | - | - | - | - | - | |
Rozmerová odchýlka hliníkovej fólie pre lítium - batérie
Odchýlka
| Hrúbka (T) tolerancia /mm | ||
| Ultra - vysoká presnosť | Vysoká presnosť | Normálna úroveň |
| ±3%T | ±4%T | ±5%T |
Odchýlka hustoty povrchu obyčajných a potiahnutých fólových substrátov
| Hustota povrchu (a) Prípustná odchýlka / g / m2 | ||
| Ultra - vysoká presnosť | Vysoká presnosť | Normálna úroveň |
| ±3%A | ±4%A | ±5%A |
Poťahovacia hustota povrchu
| Kód | Potiahnutie povrchovej hustoty / g / m2 | Prípustná odchýlka hustoty povrchu povlaku / g / m2 | |
| Vysoká presnosť | Normálna úroveň | ||
| RP, RC | 0.30-2.00 | 0.05 | 0.1 |
Odchýlka
| Kód | Odchýlka / mm | |
| Vysoká presnosť | Normálna úroveň | |
| BC, BP | ±0.5 | ±1.0 |
| RC, RP | ±0.5 | - |
Burrs na koncovej tvári hliníkovej fólie pre lítium - iónových batérií
| Veľkosť hrana (nie viac ako) | ||
| Ultra - vysoká presnosť | Vysoká presnosť | Normálna úroveň |
| 50 μm | 100 μm | 150 μm |
Výška vlny hliníkovej fólie pre li - iónové batérie
| Kód | Vzdialenosť osi (m) | Výška vlny (H) / mm | ||
| Ultra - vysoká presnosť | Vysoká presnosť | Normálna úroveň | ||
| BC, BP | 1 | Menej ako alebo rovná 2,0 | Menej alebo rovné 3,0 | Menej alebo rovné 5,0 |
| BC, BP, RC, RP | 1,5 alebo 2,0 | Menej ako 4,0 | Menej ako alebo rovná 8,0 | Menej alebo rovné 10,0 |

L - hliníková fólia H - výška vlny
Počet dierok v hliníkovej fólii GNEE pre lítium - iónové batérie
| Hrúbka | Počet dierok v ľubovoľnom 1 m² (nie väčší ako) | ||
| Ultra - vysoká presnosť | Vysoká presnosť | Normálna úroveň | |
| Menej alebo rovnajúce sa 0,010 | 15 | 20 | 30 |
| >0.010-0.013 | 6 | 10 | 15 |
| >0.013-0.015 | 3 | 5 | 10 |
| >0.015-0.020 | 0 | 3 | |
Výhody hliníkovej fólie Gnee pre li - iónové batérie
Rovnomerná a ovládateľná hrúbka: Na dosiahnutie presnej kontroly nad hrúbkou a tvarom je vybavenie hliníkovej fólie Gnee hliníková fólia vybavené sofistikovaným automatickým riadením hrúbky a automatickým riadiacim systémom tvaru.
Gnee zaisťuje kvalitu produktu zo surovín výberom medzery hliníkovej fólie a dôkladným monitorovaním obsahu vodíka medzery, non - obsahu kovovej trosky a veľkosti častíc.
Vysoká čistota: Gnee používa rezanie - Edge Online Degreasing Technology na zaručenie čistoty hliníkovej fólie pri zachovaní jej mechanickej pevnosti.

Kde sa používa hliníková fólia v lítium - iónových batérií?
Aj keď hliníková fólia potiahnutá fosforečnanom lítium železa slúži ako pozitívna elektróda, preferovaným materiálom je fosforečnan lítium železa. Grafit alebo lítium titanamát - potiahnutá medená fólia slúži ako záporná elektróda. Pozitívne a negatívne fólie sú skrútené a oddelené oddeľovačom. Ak chcete dokončiť spracovanie jednej batérie, vložte do skrinky batérie kladné a záporné listy - do batérie, vložte elektrolyt a potom vákuové tesnenie.
Klasifikácia produktu a aplikácia hliníkovej fólie GNEE pre lítium - batérie
Lítium - iónové batérie sú primárne komponenty ukladania energie pre EV a HEV a väčšinou sa používajú v energetickom lítium - fóliu iónovej batérie. Pozitívne a záporné elektródy batérie sú vyrobené z lítium - fóliou iónovej batérie, ktorá je nevyhnutnou súčasťou batérie.
Fóliia spotrebiteľskej batérie: Primárne aplikácie pre spotrebiteľské lítium - fólie iónovej batérie sú v spotrebnej elektronike, ako sú nositeľné inteligentné zariadenia, elektrické osobné automobily a domáca elektronika. Ponúkajú spoľahlivé, tenké, vysoké - Energy - batériu - napájané alternatívy pre dlhé - použitie a prenosnosť.
Lítium - fólie batérií iónov na skladovanie energie sa väčšinou využívajú v priemyselnej, obnoviteľnej energii a systémoch elektrického ukladania energie na ponúkanie spoľahlivých riešení ukladania energie. Významne prispievajú k zvýšeniu energetickej účinnosti, podpore trvalo udržateľného rozvoja energie a vyrovnávaniu ponuky a dopytu po energii.








